زمان اکران داستان اسباب بازی 4 [ تریلر و جزئیات انیمیشن ]

حدود 9 سال از ساخت آخرین نسخه داستان اسباب بازی می‌گذرد و امسال هم دیزنی قصد دارد نسخه چهارم این انیمیشن دوست داشتنی که یکی از موفق‌ترین ساخته‌های دیزنی است در سینما اکران کند

داستان اسباب بازی 4

انیمیشن داستان اسباب بازی 4 یک محصول دیزنی-پیکسار است که معمولا این انیمیشن‌ها بسیار جذاب از کار در می‌آیند از نمونه کارهای پیکسار میتوان به کارخانه هیولاها، شگفت انگیزان، نمو، والت ای و البته خودِ سری داستان اسباب بازی اشاره کرد که هرکدام طرفداران پرو پا قرص خود را دارند و جزء موفق‌ترین انیمیشن‌های دنیا به حساب می‌آیند.

داستان اسباب بازی 4داستان اسباب بازی 4

اطلاعات ه حاکی از این است که، بخش زیادی از فیلمنامه انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴) بازنویسی شده‌است. پیکسار در میانه کار بخش عمده‌ای از فیلمنامه اولیه را کنار گذاشته و قصه فیلم را عوض کرده‌است تام هنکس بازیگر و ستاره بزرگ سینما و صداپیشه وودی در جدیدترین مصاحبه خود درباره این انیمیشن گفته: “پایان انیمیشن «داستان اسباب بازی۴» یکی از لحظات احساسی تاریخ سینما خواهد بود”. همچنین آلن صداپیشه کاراکتر «باز لایتیر» چندی پیش در مصاحبه‌ای با تمجید از این فیلم گفته بود بعضی از صحنه‌ها به قدری احساسات‌برانگیز بوده که اجرای آن‌ها واقعاً کار دشواری بوده‌است. او اضافه کرده بود با اثری سرگرم‌کننده، بامزه، بزرگ و احساسی طرف خواهیم بود.

صدا پیشه‌های این قسمت از داستان اسباب بازی تام هنکس در نقش «وودی» ، تیم آلن در نقش «باز» مثل همه‌ی سری های قبلی حضور خواهند داشت و همانطور که بالاتر اظهار نظرات این شخصیت‌های بزرگ سینمایی را دیدید از حضور در این انیمیشن بسیار راضی و مفتخر هستند و هر دوی این ستاره‌ها فکر می‌کنند که با یک اثر درخشان روبرو خواهیم بود.

تاریخ اکران انیمیشن داستان اسباب بازی 4 زمان پخش داستان اسباب بازی 4

انیمیشن Toy Story 4 قرار است در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما رود .

تریلر انیمیشن داستان اسباب بازی 4

بیشتر بخوانید

بهترین فیلم های سال 2019 را در کمترین زمان ممکن مرور کنید
تاریخ اکران انیمیشن پرندگان خشمگین 2
بهترین موسیقی متن های فیلم – 40 آهنگ ماندگار تاریخ سینما [ دانلود ]
10 فیلم پرفروش سال 2018 کدام بودند ؟
فیلم های برنده اسکار در تاریخ [به ترتیب سال اکران]

نوشته زمان اکران داستان اسباب بازی 4 [ تریلر و جزئیات انیمیشن ] فیلم گیر شهر زمان. .

خرید ارز دیجیتال فروش ارز دیجیتال خرید و فروش ارز دیجیتال خرید ارز خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید bitcoin فروش بیت کوین قیمت ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار

اندروید