تاریخ اکران فیلم روزی روزگاری در هالیوود

تاریخ اکران فیلم روزی روزگاری در هالیوود هم مشخص شد و با توجه به لیست بازیگران احتمالا لقب پر ستاره ترین فیلم سال ۲۰۱۹ به روزی روزگاری در هالیوود تعلق می‌گیرد.

روزی روزگاری در هالیوود

آل پاچینو، لئوناردو دیکاپریو، برد پیت، مارگو رابی و دیمون هریمن نام‌های سرشناسی هستند که در لیست بازیگران این فیلم به چشم میخورند و البته باید در کنار این نام‌های بزرگ نام کوئنتین تارانتینو کارگردان محبوب هالیوودی را نیز اضافه کرد تا یک تصویر کامل از ستاره‌های هالیوودی در یک فیلم ساخته شود.

فیلم Once Upon a Time in Hollywood مربوط به یک بازیگر و بدلکار سریال‌های وسترن است که لئوناردو دی کاپریو و برد پیت نقش این دو شخصیت برعهده دارند و در همسایگی شارون تیت (مارگو رابی) زندگی میکنند که در سال ۱۹۶۹ در لس آنجلس و در دوران اوج محبوبیت هیپی گری در هالیوود رخ می دهد.

این فیلم داستان شخصیت ریک که یک بازیگر بیکار و از شهرت دور شده و دوستش کلیف را روایت می کند که تلاش دارند در شهری که دیگر برای آن ها قابل درک نیست برای خود نامی دست و پا کنند. وقتی که مشخص می شود همسایه جدید آن ها یک بازیگر زن سرشناس و دوست داشتنی و همسر کارگردانی بزرگ به نام رومن پولانسکی است همه چیز برای این دو نفر تغییر می کند.

مشخصات

کارگردان : Quentin Tarantino

بازیگران : Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Dakota Fanning, James Marsden
تاریخ اکران فیلمروزی روزگاری در هالیوود

این فیلم در تاریخ 26 جولای 2019 معادل با 4 مرداد 1398 اکران خواهد شد.

تریلر فیلم روزی روزگاری در هالیوود

بیشتر بخوانید

فصل جدید انیمه B: The Beginning 2تاریخ اکران فیلم Kingsman 3معرفی فیلم ابرقهرمانی SHAZAM(شزم) به همراه تاریخ اکران وتریلرتاریخ اکران انیمیشن پرندگان خشمگین ۲

نوشته تاریخ اکران فیلم روزی روزگاری در هالیوود فیلم گیر شهر زمان. .

خرید ارز دیجیتال فروش ارز دیجیتال خرید و فروش ارز دیجیتال خرید ارز خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید bitcoin فروش بیت کوین قیمت ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار

اندروید