تاریخ اکران انیمیشن پرندگان خشمگین 2

« پرندگان خشمگین – Angry Birds » نامی که اکثرا آنرا شنیده‌ایم.

در سالهای گذشته شاهد اکران شدن قسمت اول این انیمیشن بودیم و طی موفقیتی که به دست آورد ، تهیه کنندگان به فکر ساخت سری دوم مجموعه افتادند.

با تایم سیتی همراه باشید تا در ادامه شاهد :
اطلاعاتی راجب « پرندگان خشمگین »
تاریخ اکران انیمیشن Angry Birds 2
تریلر ه ازاین انیمیشن باشید.

تاریخ اکران انیمیشن پرندگان خشمگین 2

پرندگان خشمگین ابتدا به عنوان بازی ویدیویی ساخته شد که این امر در سال 2009 اتفاق افتاد .
این بازی توسط شرکت « راویو اینترتیمنت » ساخته و توسط « چیلینگو » . داستان بازی به گونه ای است که بازیکنان چند پرنده را توسط تیرکمان به سوی خوک هایی که هدف هستند پرتاب میکنند و باید خانه ی خوک هارا خراب کنند.

این بازی با موفقیت بسیار زیادی مواجه شد و طبق آماری که هم اکنون وجود دارد ، پرندگان خشمگین بیش از 1 میلیارد دانلود در Google Play و App store داشته است .

مطلب مرتبط : تاریخ اکران انیمیشن Lego 2

بعد از موفقیت های فراوان این بازی ، « سونی پیکچرز » به فکر ساختن یک انیمیشن از این عنوان کرد و با تایید « راویو اینترتیمنت » مراحل ساخت این انیمیشن آغاز شد . « انیمیشن پرندگان خشمگین » نهایتا در تاریخ 5 مه 2016 به اکران درآمد و توانست موفقیت خوبی را برای تهیه کنندگان به ارمغان بیاورد.
عنوان ذکر شده با بودجه ای بالغ بر 73 میلیون دلار تولید شد و توانست 347 میلیون دلار توسط گیشه ها فروش داشته باشد.

داستان انیمیشن راجب پرندگانی است که در جزیره ای آرام مشغول به جوجه کردن تخم هایشان هستند که ناگهان با ورود یک کشتی به ساحل مواجه میشوند . مسافرین این کشتی خوک های سبزی هستند که قصد دارند با فریب دادن پرندگان تخم های آنهارا بدزدند و برای فرمانروای خود غذا جمع کنند.

پس از فریب خوردن پرندگان ، آنها تصمیم میگیرند که به شهر خوک ها حمله کنند و تخم های خودرا قبل از تبدیل شدن به غذا نجات دهند و در طی این داستان شاهد صحنه های کمدی و گرافیکی بسیار جالی هستیم .

مطلب مرتبط : تاریخ اکران انیمیشن Dumbo 2019

Angry Birds 2 Release date

کارگردانی قسمت اول انیمیشن « پرندگان خشمگین » توسط کلی کایتیس انجام شد و نویسندگی توسط جان ویتی و برگرفته از داستان بازی صورت گرفت .
صدا گزاری شخصیت های انیمیشن نیز توسط چهره های سرشناس هالیوود مثل « پیتر دینکلیج » ، بازیگر نقش تیریون لنیستر در سریال بازی تاج و تخت ، « مایا رودولف » بازیگر توانمند فیلم Grown Ups ، « بیل هیدر » بازیگر فیلم مردان سیاه پوش و چند تن دیگر از بازیگران مطرح انجام شد .

مطلب مرتبط : تاریخ پخش فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت

حال پس از 3 سال از اکران قسمت اول انیمیشن ، تهیه کنندگان درحال ساخت سری دوم « پرندگان خشمگین » هستند و این کار درحال تدوین نهایی است . همچنین تاریخی برای اکران این انیمیشن معین شده که در ادامه شما میتوانید آنرا مطالعه نمایید .

 تاریخ اکران انیمیشن پرندگان خشمگین 2 

این انیمیشن در تاریخ 16 آگوست 2019 « جمعه 25 مرداد 1398 » روی پرده سینما خواهد رفت .
لازم به ذکر است که این انیمیشن جزء مورد انتظارترین و بهترین فیلم های 2019 محسوب میشود .

تاریخ اکران انیمیشن Angry Birds 2

کار صداگزاری این قسمت نیز به عهده بازیگران سری قبلی به علاوه چهره های جدید مانند « نیکی میناژ » خواننده پاپ محبوب انجام خواهد گرفت .

مطلب مرتبط : تاریخ اکران انیمیشن Frozen 2

بیشتر بخوانید

دانلود قسمت اول و دوم سریال هیولا از مهران مدیری ( با لینک مستقیم )تاریخ اکران فیلم Bill And Ted 3 [ تریلر و جزئیات کامل ]تاریخ اکران فیلم نگهبانان کهکشان 3 – Guardians of the Galaxyنگاهی به فیلم Wonder Woman 84 [جزئیات کامل+تاریخ اکران]

نوشته تاریخ اکران انیمیشن پرندگان خشمگین 2 فیلم گیر شهر زمان. .

خرید ارز دیجیتال فروش ارز دیجیتال خرید و فروش ارز دیجیتال خرید ارز خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید bitcoin فروش بیت کوین قیمت ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار

اندروید