جزئیات کامل فیلم Mortal Kombat [+بررسی اقتباس‌های گذشته]

فیلم Mortal Kombat روند بسیار کندی را برای ساخت طی می‌کند، کاملا مشخص است که کمپانی برادران وارنر نمی‌خواهد که با عجله عمل کند و یک اقتباس دیگر را نیز با شکست رو به رو کند، آن هم از مجموعه بزرگی مانند مورتال کامبت که می‌تواند تا سال‌ها برای این کمپانی درآمدزایی داشته باشد.

برادران وارنر طی سال‌های اخیر تمایل خود را برای ساخت یک قسمت جدید از سری مورتال کامبت ولی با رویکردی کاملا متفاوت اعلام کرده است. در ادامه مقاله به بررسی جزئیات ه از فیلم Mortal Kombat می‌پردازیم و در انتها هم نگاهی به اقتباس‌های قبلی این مجموعه داریم. با تایم سیتی همراه باشید.

Mortal Kombat Movie

با مشاهده تصویر بالا قطعا یک فکر زیبا در ذهن شما شکل خواهد گرفت وآن حضور کیانو ریوز در نقش کنشی در فیلم مورتال کامبت است ولی متاسفانه حتی وجود شخصیت کنشی هم در این فیلم هنوز کاملا مشخص نشده است، ولی عوامل ساخت فیلم با یک شوک اینگونه می‌تواند فروش این فیلم را به طور کامل تضمین کنند. بازیگران فیلم ریبوت Mortal Kombat هنوز مشخص نشده اند و فقط طی روز های اخیر شاهد تایید حضور جو تسلیم در نقش Subzero هستیم که یکی از محبوب‌ترین چهره‌های این مجموعه بازی می‌باشد.

حضور جیمز وان به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه ممکن است طرفداران این مجموعه را کمی امیدوار کند، فردی که با کارگردانی فیلم آکوامن موفق شد در یک مجموعه ابرقهرمانی دنیای DC واکنش مثبت منتقدان را دریافت کند. تخصص جیمز وان در ژانر وحشت می‌باشد ولی در ساخت یک محیط تاریک برای این فیلم به شدت می‌تواند کمک کند.

فیلمنامه جدید Mortal Kombat قرار است به دست اورن اوزیل، گرگ روسو و دیوید کالاهام  نوشته شود که هر سه نفر طی سال‌های آینده در پروژه های بسیاری شرکت دارند و باید دید تا چه حدی می‌توانند هواداران این مجموعه را راضی نگه دارند. قطعا دیگر هیچکس به دنبال ادامه مبارزات مکرر در رینگ با توجه به توانایی های مبارزان نمی‌گردد و این هنر نویسندگان این ریبوت می‌باشد که چگونه داستان این فیلم مهیج را به اوج خود برسانند، بدون اینکه به منبع اقتباس خیانت کرده باشند.

سیمون مک کوید، هرچقدر در زمینه تبلیغات مهیج و گیرای تلویزیونی موفق باشد ولی متاسفانه در سینما سابقه ای ندارد و این فیلم شروع کار او خواهد بود. به طور حتم توانایی سیمون در ساخت یک تیزر تبلیغاتی فوق العاده است و باید دید که کمپانی برادران وارنر با چه سیاستی کارگردانی این اثر را به او داده است، هرچند که بسیاری از کارگردانان بزرگ جهان کار خود را با تبلیغات تلویزیونی شروع کرده‌اند.

کشور میزبان فیلمبرداری این پروژه استرالیا خواهد بود که با توجه به استرالیایی بودن سیمون مک کوید شاهد یک محیط باز و شناخته شده برای فیلمبرداری هستیم، این پروزه بزرگترین و پر خرج ترین اثر سینمایی در جنوب کشور استرالیا لقب خواهد گرفت. علی‌رقم مبلغ 70 میلیون دلاری که قرار است در این فضا هزینه شود تخمین زده شده که حدود 600 شغل نیز ایجاد خواهد شد که به تنهایی یک وضعیت مناسب اقتصادی برای آن منطقه به وجود خواهد آورد.

این فیلم مراحل پیش تولید خود را می‌گذراند و با تکمیل تیم بازیگری شروع فیلمبرداری خود را آغاز خواهد کرد. 

فیلم Mortal Kombat برای اکران در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ (۱۵ اسفند ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

بررسی اقتباس‌های قبلی مجموعه مورتال کامبت

هر سه اثر اقتباسی از روی این بازی ویدیویی پرطرفدار که چند نسل با آن خاطره دارند، به طرز وحشتناکی ضعیف عمل کرده است و فقط یک داستان کامل با تیم بازیگری جدید می‌تواند این مجموعه را نجات دهد .

اولین اقتباس این بازی در سال 1995 ساخته شد که در گیشه توانست موفقیت خوبی را کسب کند و آن را هم مدیون منبع اقتباس خود بود که همه را برای دیدن این فیلم به سینما کشاند. قسمت اول این فیلم با بودجه ای 18 میلیون دلاری توانست 122 میلیون دلار در گیشه فروش داشته باشد که به عنوان یک موفقیت از آن یاد می‌شود ولی متاسفانه این فیلم نتوانست بینندگان و منتقدان را راضی کند.

Mortal Kombat Movie 1995

سازندگان قسمت اول در سال 1997 به سراغ ساخت ادامه داستان این مجموعه رفتند و وعده دادند که با بودجه ی بهتر همه را شوکه خواهند کرد ولی باز هم شاهد یک اثر بسیار ضعیف بودیم که در گیشه هم نتوانست توفیقی را کسب کند و با این شکست پرونده اقتباس های این مجموعه برای 14 سال بسته شد.

در سال 2011 مجموعه سریالی به نام Mortal Kombat: Legacy معرفی شد که در قالب 19 قسمت در طی دو فصل پخش شد و زمان هر قسمت از این سریال حدود 15 دقیقه بود که تصور زیبای شما از بازی این مجموعه را نیز خراب می‌کرد و به طور کلی یک فاجعه بود که خدا رو شکر لغو شد، تا کمپانی برادران وارنر با یک فکر کلی و با هدفی چندساله به سراغ این پروژه بیاید.

بیشتر بخوانید:

جزئیات بیشتری در مورد اسپین‌آف گیم آف ترونز معرفی فیلم های برتر جهان [ بهترین فیلم های خارجی از نگاه مخاطبان ]فیلم های برنده اسکار در طول تاریخ [جایزه اسکار بهترین فیلم]10 تا از بهترین فیلم های راک (Dwayne Johnson)

نوشته جزئیات کامل فیلم Mortal Kombat [+بررسی اقتباس‌های گذشته] فیلم گیر شهر زمان. .

خرید ارز دیجیتال فروش ارز دیجیتال خرید و فروش ارز دیجیتال خرید ارز خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید bitcoin فروش بیت کوین قیمت ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار

اندروید