بازیگر نقش ساب زیرو برای فیلم Mortal Kombat معرفی شد

جزئیات کامل فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) پیش از این ه بود و این فیلم هم‌اکنون در حال تکمیل کردن لیست بازیگران خود است، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‎‌های بازی مورتال کمبت ساب زیرو (Sub-Zero) است که دیدن بازیگری که قرار است نقش این شخصیت را بازی کند می‌تواند هیجان‌انگیز باشد.

جو تسلیم، بازیگر فیلم The Raid (یورش)، قرار است نقش ساب زیرو را در این فیلم که اقتباسی از بازی معروف مورتال کمبت است را بر عهده داشته باشد او هم‌چنین اولین بازیگر معرفی شده برای این فیلم است.

جو تسلیم بازیگر ساب زیرو

تهیه کنندگی این فیلم بر عهده‌ی جیمز وان است که پیش از این فیلم‌های پرطرفداری هم‌چون احضار روح (  The Conjuring ) و فیلم Aquaman را کارگردانی کرده است. و سیمون مک کوید، کارگردان برجسته تبلیغات تلویزیونی، احتمالا کارگردانی ریبوت فیلم Mortal Kombat را بر عهده خواهد داشت.

فیلمنامه جدید Mortal Kombat قرار است به دست اورن اوزیل، گرگ روسو و دیوید کالاهام  نوشته شود که هر سه نفر طی سال‌های آینده در پروژه های بسیاری شرکت دارند و باید دید تا چه حدی می‌توانند هواداران این مجموعه را راضی نگه دارند.

بازی مورتال کمبت یک بازی مبارزه‌ای و با خشونت بالاست که در سال 1992 برای اولین بار و تا به امروز بیش از 49 میلیون نسخه از این بازی در سر تا سر جهان به فروش رسیده است ، جدیدترین اثر ه با همین نام یعنی بازی Mortal Kombat 11 توانست بیشترین مقدار فروش در بین تمام نسخه‌های ه گذشته این بازی محبوب را به دست آورد.

ساب زیرو یکی از اولین شخصیت‌های این مجموعه است که قدرت‌های او از یخ تشکیل شده که اسکورپیون (Scorpion) با قدرت آتش، حریف قدیمی این شخصیت در بازی Mortal Kombat است.

در نهایت جو تسلیم برای ایفای نقش ساب زیرو انتخاب شده است از دیگر آثاری که این بازیگر اندونزیایی در آن حضور داشته است می‌توان به رستگاری، سریع و خشمگین ۶ و فراتر از پیشتازان فضا اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات کامل فیلم Mortal Kombat [+بررسی اقتباس‌های گذشته]جزئیات بیشتری در مورد اسپین‌آف گیم آف ترونز ترتیب دیدن فیلم های مارول چگونه است ؟خط داستانی مارول استودیو10 تا از بهترین فیلم های راک (دواین جانسون)

نوشته بازیگر نقش ساب زیرو برای فیلم Mortal Kombat معرفی شد فیلم گیر شهر زمان. .

خرید ارز دیجیتال فروش ارز دیجیتال خرید و فروش ارز دیجیتال خرید ارز خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید bitcoin فروش بیت کوین قیمت ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار

اندروید