بررسی فیلم شیرشاه 2019: یک اسکار دیگر برای The Lion King؟

درحالی که فقط مدت کوتاهی تا تاریخ انتشار فیلم «شیرشاه» (The Lion King) باقی مانده، خبرنگاران امکان تماشای پیش از اکران این فیلم را پیدا کرده‌اند و بازخوردها بیش از اندازه مثبت است، به نظر می‌رسد که یکی از بهترین فیلم‌های 2019 خواهد بود.

بسیاری وفاداریِ شیرشاه 2019 به انیمیشن اصلی را در کنار ظاهر بسیار با کیفیت و طبیعی‌اش ستایش کردند، بعضی صدا پیشگیِ بیلی (Billy Eichner) در نقش تیمون و ست روگن (Seth Rogen) در نقش پومبا را بی‌نظیر دانسته‌اند و البته موسیقی هم مثل همیشه احساسی و قدرتمند است.

و این هم جمع بندی اولین نظراتِ تماشاگران درمورد «شیرشاه» (The Lion King)

Laura Prudom از IGN می‌گوید که: “به سادگی بهترین بازسازیِ دیزنی تاکنون است، یک دستاوردِ جدید از نظر تکنیکی به حساب می‌آید طوری که کاملا شبیه تماشای یک برنامه‌ی مستندِ طبیعت است.” البته از نظر Laura بهترین عنوانِ تاریخ دیزنی انیمیشن اصلی شیرشاه است و می‌گوید که این اثر یک بازسازی فوق‌العاده برای نسل جدید از داستانی است که قدیمی نمی‌شود.

اما از نظر Terri Schwartz چشمگیرترین موضوع این فیلم چهر‌ه‌ی سیمبا است، او بارها در صحبت‌هایش از ظاهر فوق‌العاده‌ی انیمیشن و چهره‌ی به شدت طبیعی و جذاب سیمبا تعریف کرده.

Jim Vejvoda بازهم از IGN می‌گوید: “این احتمالا اولین عنوانِ تاریخ است که یک اسکار را دوبار برنده می‌شود؛ کارگردانی، صداپیشگی و گرافیکِ انیمیشن عالی است.”

Simba Lion King 2019

Steven Weintraub از سرپرستان تحریریه Collider.com می‌گوید: “شانس این را داشته‌ام که در رونمایی‌های بسیاری شرکت داشته باشم، اما مطمئن نیستم که هیچگاه به این اندازه صدای تشویق برای یک فیلم شنیده باشم، انگار که در یک کنسرتِ راک بودم این فیلم قطعا خیلی پرفروش خواهد بود”

و نظرات بسیار بیشتری که به دلیل اینکه اکثرا تشابهات زیادی دارند بهتر است خلاصه‌ی همه‌ی آن‌ها را در ادامه مطالعه فرمایید.

خلاصه نظرات درباره‌ی شیرشاه 2019

خب اولین چیزی که تقریبا همه‌ی افرادی که فیلم را تماشا کرده‌اند به آن اشاره کردند ظاهرِ فوق‌العاده‌ی این فیلم-انیمیشن است، فوق‌العاده، نه خوب! چیزی شبیه به یک قدم بزرگ روبه جلو در گرافیک‌های کامپیوتری و معرفی تکنیک‌های جدیدی به دنیای انیمیشن‌ها که برای فیلم گیر این اثر رونمایی شدند.

The Lion KingSimba Timon The Lion King 2019

هیچکدام از نظرات خالی از تحسین و تمجیدِ این اثر نیستند، مهمترین نکاتی که دائما به آن‌ها اشاره شده صداپیشگی‌های انیمیشن و موسیقی‌های فوق‌العاده‌ی آن است و همچنین وفاداری کامل این اثر به انیمیشن اصلی شیرشاه که اگر از آن خاطره داشته باشید یک نوستالژی کامل است و باید از Jon Favreau برای این کار بی‌نقص متشکر باشیم.

تنها نکته‌ای که اختلاف نظر روی آن وجود دارد این است که با همه‌ی این موضوعات آیا بازسازی این عنوان ضروری بود؟ بعضی‌ها اعتقاد دارند با وجود اینکه این فیلم بسیار تحسین برانگیز است اما از نظر داستانی چیز زیادی برای گفتن در مقایسه با انیمیشن اصلی ندارد و تقریبا همان را تکرار می‌کند و عده‌ی دیگری که البته اکثریت را هم تشکیل می‌دهند معتقدند که با وجود اینکه بخش زیادی از انیمیشن تنها بازسازیِ گذشته است اما این فیلم آنقدر چیزهای جدید دارد که حتما ساخته شدن آن کار منطقی و درستی بوده است.

شیرشاه یکی از بهترین آثار تاریخ دیزنی است که حتی قبل از شنیدن این نظرات هم بسیاری برای تماشای آن لحظه شماری می‌کردند و حالا که مشخص است هیچکس چیزی جز تحسین ندارد، بی صبرانه منتظر شیرشاه 2019 هستیم.

بیشتر بخوانید

بازیگر نقش ساب زیرو برای فیلم Mortal Kombat معرفی شدHBO Max نام سرویس تماشای آنلاین Warner`sMediaجزئیات کامل فیلم Mortal Kombat [+بررسی اقتباس‌های گذشته]10 تا از بهترین فیلم های راک (دواین جانسون)

نوشته بررسی فیلم شیرشاه 2019: یک اسکار دیگر برای The Lion King؟ فیلم گیر شهر زمان. .

خرید ارز دیجیتال فروش ارز دیجیتال خرید و فروش ارز دیجیتال خرید ارز خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید bitcoin فروش بیت کوین قیمت ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار

اندروید