قسمت 12 سال های دور از خانه [ تاریخ پخش و بررسی ]

قسمت 12 سال های دور از خانه – در این مطلب قصد داریم نگاهی داشته باشیم به جزئیات سریال دوست داشتنی سالهای دور از خانه.

همانطور که از آمار و ارقام مشخص است، سریال سال های دور از خانه از محبوب ترین عناوین ایرانی است که در سال 98 ه. شبکه خانگی نمایش وظیفه پخش و انتشار این مجموعه را به عهده دارد و کارگردانی این اثر توسط « مجید صالحی » انجام می‌شود.

در ادامه قصد داریم جزئیات بیتشری در مورد :

زمان پخش قسمت دوازدهم سال های دور از خانهلینک دانلود این قسمت از مجموعه که با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شودتصاویری از قسمت دوازد دور از خانهو نقد و بررسی این قسمت را

به شما عزیزان ارائه دهیم. با تایم سیتی همراه باشید تا از آخرین اخبار سینما و گیم باخبر شوید.

قسمت دوازدهم سالهای دور از خانه چه زمانی پخش می‌شود ؟

همانند همیشه، قسمت جدید این مجموعه در روز پنجشنبه 27 تیرماه 97 برای پیش‌فروش در وبسایت‌های معتبر قرار می‌گیرد و 2 روز بعد، یعنی شنبه لینک‌های دانلود قانونی این مجموعه در دسترس همگان قرار می‌گیرند. برای دانلود این مجموعه می‌توانید از طریق لینک‌هایی که در ادامه قرار می‌دهیم اقدام نمایید.

دانلود قسمت دوازدهم سریال سال های دور از خانه با لینک قانونی

همانطور که گفتیم، در روز 5 شنبه مغایر با 27 تیرماه لینک پیش خرید این قسمت از مجموعه در دسترس قرار می‌گیرد و شما می‌توانید 2 روز بعد یعنی شنبه آن‌را تماشا کنید. در صورتی که قادر به پیش‌خرید این مجموعه نبودید‌، از روز شنبه لینک‌های خرید در همین قسمت قرار می‌گیرند و شما می‌توانید برای دریافت آن‌ها اقدام نمایید. لازم به ذکر است که ترافیک مصرفی برای دانلود این سریال از طریق سایت ما به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.

خلاصه داستان دور از خانه

این مجموعه طنز ادامه‌ای بر سریال شاهگوش است، عده‌ای نیز آن‌را شاهگوش 2 لحاظ می‌کنند. به هرطریق این مجموعه یک اسپین‌آف از سریال شاهگوش است. یعنی ماجرایی که پس از شاهگوش اتفاق افتاده را نشان می‌دهد. در شاهگوش دیدیم که سرباز خنجری عاشق دختری به نام الیزابت می‌شود و از بخت بدش خیلی سریع اورا گم می‌کند; حال در سال های دور از خانه ستاره‌ی بخت و اقبال سرباز خنجری روشن شده و اتفاقات جالبی برایش رقم می‌خورد. این مجموعه یکی از بهترین طنزهای سال‌های اخیر سینمای ایران است و این امر براساس صحبت‌ها و واکنش‌های مخاطبین به اثبات رسیده.

بیشتر بخوانید

قسمت 11 سریال هیولا [ تاریخ اکران و بررسی ]دانلود سریال سال های دور از خانه با لینک مستقیم و ترافیک نیم‌بهادانلود سریال هیولا از مهران مدیری ( دانلود قانونی همه‌ی قسمت‌ها)سریال عاشقانه 2 چه زمانی پخش میشود ؟

نوشته قسمت 12 سال های دور از خانه [ تاریخ پخش و بررسی ] فیلم گیر شهر زمان. .

خرید ارز دیجیتال فروش ارز دیجیتال خرید و فروش ارز دیجیتال خرید ارز خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید bitcoin فروش بیت کوین قیمت ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار

اندروید