Na`Vi: تیم محبوب ناوی به اینترنشنال 2019 راه یافت

تیم محبوب ناوی “NAVI.GG.BET” ، پس از 2 سال دوری از مسابقات The International ، از طریق مسابقات انتخابی منطقه CIS به TI9 راه یافت. ناوی از پر افتخارترین تیم های این مسابقات با یک قهرمانی و دو نایب قهرمانیست. آنها همچنین قهرمان اولین دوره از مسابقات The International که در سال 2011 در آلمان برگزار شد هستند.

NaVi DOTA2 camp

تیم NAVI با پیروزی بر تیم Winstrike در فینال مسابقات انتخابی منطقه CIS ، موفق شد که جواز راهیابی به اینترنشنال 2019 را به دست بیاورد. این در حالی است که این تیم محبوب و پرآوازه ، چند سال بد و کابوس آور را در رشته ی دوتا 2 سپری کرده بود.

شاید سخت ترین مسابقات انتخابی مربوط به منطقه CIS بوده باشد. در این مسابقات (CIS Qualification) زرد و مشکی پوشان اوکراینی کار سختی داشتند. آنها در ابتدا مسابقات مرحله گروهی را با امتیاز 4:3 پشت سر گذاشتند و به مرحله بعد راه یافتند. از سوی دیگر تیم Vega Squadron با امتیاز 7:0 مرحله گروهی را پشت سر گذاشته بود. همین نتیجه نیز باعث شده بود همه این تیم را آخرین نماینده منطقه CIS در اینترنشنال امسال ببینند.

در مرحله Playoff و در اولین بازی تیم NAVI از تیم Vega squadron شکست خورد و به گروه بازنده ها رفت. در شرایطی که همه امیدها ناامید شده بود! آنها در این مرحله با Team Empire رو به رو شدند و در یک پیروی 2:0 راهی مرحله بعد گشتند. سپس بار دیگر به مصاف Vega Squadron رفته و در نهایت با نتیجه 2:1 انتقام شکست قبلی را گرفتند و راهی فینال مسابقات شدند. فینالی که شاید سرنوشت این تیم را رقم می زد. بطوری اگر شکست می خوردند شاید تیم NAVI در شته دوتا2 برای همیشه Disband می شد!

اما همه چیز همانطور پیش رفت که طرفداران این تیم می خواستند؛ یک پیروزی قاطع با نتیجه 3:0 در مقابل Winstrike Team جواز حضور NAVI در اینترنشنال 2019 را امضا کرد.
پیروزی ای که امید طرفداران این تیم را بار دیگر زنده کرد.

هرچند این تیم هنوز هم با آن NAVI افسانه ای سالهای دور که شاید بهترین تیمی بوده که تاریخ DOTA2 به خود دیده است، فاصله زیادی دارد اما هنوز هم “امید” حرف آخر را می زند.
باید دید این تیم با بازگشت رویایی خود به صحنه حرفه ای The International شگفتی دیگری را رقم خواهد زد یا خیر؟!

بیشتر بخوانید

تاریخ انتشار سریال The Witcher (+ هر آنچه می دانیم)بهترین فیلم های 2019 را در 14 دقیقه مرور کنید [+ تریلر و جدول زمانی]جزئیات کامل فیلم Mortal Combat [+بررسی اقتباس های گذشته]جزئیات بیشتری در مورد اسپین آف گیم آف ترونز مشخص شد

نوشته Na`Vi: تیم محبوب ناوی به اینترنشنال 2019 راه یافت فیلم گیر شهر زمان. .

خرید ارز دیجیتال فروش ارز دیجیتال خرید و فروش ارز دیجیتال خرید ارز خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید bitcoin فروش بیت کوین قیمت ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار

اندروید