اطلاعات جدیدی از Star Wars Jedi Fallen Order منتشر شد.

Star Wars Jedi Fallen Order

ماه پیش و در جریان کنفرانس EA Play بود که بالاخره اولین نمایش گیم پلی از استاروارز ساخته استودیو ریسپاون و به انتظار چند ساله برای نمایش این بازی پایان داد.
حال در جریان مصاحبه ای استیگ آسموسِن، کارگردان بازی اطلاعاتی از بعضی ویژگی های جانبی بازی .
آسموسن ابتدا اشاره کرد که این بازی از قابلیت Photo Mode پشتیبانی خواهد کرد، ویژگی ای که این نسل با افزایش گرافیک بازی ها مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و بسیاری از بازی های بزرگ این ویژگی را دارند.
در ادامه ایشان گفتند که بازی احتمالا قابلیت نیو گیم پلاس نخواهد داشت و دلیل این امر، نامتعادل شدن بازی است که به خاطر منتقل شدن قابلیت های کاراکتر اصلی است. هرچند بازی درجات سختی مختلف خواهد داشت تا اگر خواستید چالش سخت تری تجربه کنید امکانش فراهم باشد.
اما مهم ترین ویژگی ای که تیم سازنده قصد دارد در بازی اضافه کند نبودن صفحات بارگذاری می باشد، چه زمانی که شما قصد سفر به سیاره دیگری دارید و چه بازی قصد دارد کات سینی پخش کند. بازی ای که پیشتر به این مهم دست یافته بود Final Fantasy XV بود، زمانی که شما وارد جهان بازی می شدید دیگر صفحه بارگذاری ای اجرا نمیشد.
بازی Star Wars Jedi Fallen Order قرار است در 24 آبان ماه برای اکس باکس وان، پلی استیشن فور و رایانه های شخصی منتشر شود.

یشتر بخوانید:

چگونه PUBG را برروی PC رایگان بازی کنیم؟نگاهی کوتاه به بازی Overwatch+[تریلر]نگاهی کوتاه به بازی Dark Souls 3+[ تریلر]نگاهی کوتاه به بازی Kingdom Heart 3 +[ تریلر]لیست کامل بهترین بازی های اندروید ( 36 بازی برتر تا سال 2019 )

نوشته اطلاعات جدیدی از Star Wars Jedi Fallen Order . فیلم گیر شهر زمان. .

خرید ارز دیجیتال فروش ارز دیجیتال خرید و فروش ارز دیجیتال خرید ارز خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید bitcoin فروش بیت کوین قیمت ارز دیجیتال

جدیدترین اخبار

اندروید